BALKAN - CAFFE YU od 00- 24 casa
balkan-caffe
__________

Vidimo da se niste registrovali,da bi izbegli ovu dosadnu poruku-Molimo Vas da se registrujete na Balkan-Caffe Forum kako biste videli celu poruku!We see that you are not registered, to avoid this annoying message-Please register on the Balkan Cafe Forum to view the whole message!

Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Rm224i

Vlasnik BC Foruma

BALKAN - CAFFE YU od 00- 24 casa
balkan-caffe
__________

Vidimo da se niste registrovali,da bi izbegli ovu dosadnu poruku-Molimo Vas da se registrujete na Balkan-Caffe Forum kako biste videli celu poruku!We see that you are not registered, to avoid this annoying message-Please register on the Balkan Cafe Forum to view the whole message!

Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Rm224i

Vlasnik BC Foruma

BALKAN - CAFFE YU od 00- 24 casa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BALKAN - CAFFE YU od 00- 24 casa


 
Portalli*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupispotovi-domaci,stranbalkancaffe
< class="" height="25">
Traži



Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga
< class="" height="25">
Ko je trenutno na forumu
Imamo 10 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 10 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 109 dana Pet Feb 02, 2024 1:14 pm
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
< class="" height="25">
Zadnje teme
» YU Pop Rock Nostalgija-10 albuma najbolje muzike ex yu
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimeSub Apr 16, 2022 5:04 pm od

» Nikita.S01E01
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimeSre Mar 22, 2017 4:17 am od

» DESET STRATEGIJA MANIPULACIJE STANOVNIŠTVOM
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimeSub Mar 18, 2017 7:07 pm od

» Vojna Akademija /sezona 3
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimeSub Mar 18, 2017 3:09 am od

» GLADIATOR EXTENDED REMASTERED
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimeSre Mar 15, 2017 6:22 pm od

» SPACE JAM - majk jordan
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimeSub Feb 25, 2017 4:04 pm od

» The Lord Of The Rings The Two Towers 2 extended version
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimePet Feb 24, 2017 9:12 pm od

» Dirty Dancing 1987
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimePet Feb 24, 2017 9:08 pm od

» Dance with me
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimePet Feb 24, 2017 9:07 pm od

» Run All Night (2015)Liam Nilsen
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimePon Feb 20, 2017 9:59 pm od



Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po 206iype

< class="" height="25">
Partners
Prijateljski Facebook Support for Muammar al Gaddafi from the people of SerbiaОва група је направљена како би се пружила подршка либијском народу и њиховом вођи Муамеру ел Гадафију у борби против Америке и прозападних сила This group was created to support the Libyan people and their leader Muammar al Qaddafi-ju in the fight against America and Western أنشئت هذه المجموعة لدعم الشعب الليبي وعلى زعيمهم معمر القذافي جو في الحرب ضد أمريكا والقوى الغربية Страница: 74.672 људи каже да им се ово свиђа. TRAŽIMO UREDNIKE-MODERATORE IZ CELE BIVŠE EX-YU,A MOGU I NAŠI LJUDI IZ INOSTRANSTVA.SVA ZAINTERESOVANA LICA NEKA OSTAVE PODATKE DOLE NIŽE ILI SE JAVE LIĆNO NA NEKI OD MAILOVA-MSN KOJA SU TAKODJE DOLE NIŽE POSTAVLJENA Vlasnik BC Foruma:
1. the links are visible fr forum members only 2. One has to post something in order to see links 3. please do not duplicate posts ie. to post all the time the same thing or only smileys, this will be considered as spam and you will be removed from forum! THANK YOU - YOU BALKAN-CAFFE Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Labels=0 --------
< class="" height="25">
Goran Radosaljevic-Guri
Goran Radosavljevic Guri - Sectra consulting

Такође промовиши своју страницу
Goran Radosaljevic-Guri
< class="" height="25">
video


video,music,dailymotion-domain-verification=dmtt3b7h4t8bjq90w

 

 Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Autor Poruka
Vlasnik BC Foruma
Administrator
Administrator
Vlasnik BC Foruma

Muški
Zodijak : Lav
Datum rođenja : 08.08.1988
Interested In:Women-Men : Women-

Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Vide
PočaljiNaslov: Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po   Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimeSre Maj 02, 2012 3:03 am

Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,posle nemojte nismo znali majke mi

O tome za koga će narod glasati i zašto ovaj naš narod uvek mora da ima nekog novog TITA-idola????Šta ja dobijam 'kokodačajući ovde'' sem što sav ološ bitange i barabe ujedinjujem protiv sebe,zato što narodu i građanima nudim odgovore dokaze i da ne zaborave 12 tu godinu ili punih 22,no to nije problem oni će od mene dobiti adekvatne odgovore sa bilo kog aspeksta,političkog tajkunskog,mangupskog i sl,ako narod pobedi i vrati osmeh na lice građanima ja ću biti presrećan i to će biti moja nagrada videti vas srećnima.Moje je da kažem narodu svoje subjektivno mišljenje sa dokazima (poslednji put),pa posle da ne kažu nisam znao majke mi.Pa da počnem....
________
Srbijo,ljudi,narode,da li ima te još koju godinu da potrošite na lazne političare i ljude koji nas-vas guraju u samu provaliju,ako ima te vi,da li mislite na vaše najmilije na vašu decu,rodbinu,komšije i sve dobre ljude koji svakoga dana nestaju u bedi na svakojake načine,od najgorih samoubistava,droge,ubistava,pljački,krađa sve zbog ljudi koji nas-vas zavode lažima 20 godina izbacili na ulice a tamo vas biju Đilasovi batinaši i privatna vojska Komunalna policija,a oni uživaju u svojim vilama političkim foteljama i sa svojim tajkunima i kriminalcima???
___
Počnimo od 97 godine od kad su dosovci došli za gradonačelnike Beograda,prvo SPO pa Ds,setite se onih ludih zidanja na krovovima zgrada kuća parkića,lokal do lokala,bespravno sagrađene milionske zgrade tajkuna,onda kioska na svakom ćošku i svi znate kako se dolazilo do toga sa naravno mitom i korupcijom,setite se one blesave 2 kuće na zgradi iznad brankovog mosta,ta slika je obišla celi svet???Onda su se Drašković i Đinđić posvađali ko ide kod Slobodana Miloševića tajno,oboje su išli,ishod znamo Ds je smenio Spo..Idemo na taj čuveni 5-ti Oktombar 2000 godine.Desio se i on svi smo išli za bolje sutra tadašnja opozicija se zvala ''DOS''Svi smo izašli da glasamo za Vojislava Koštunicu,pošto je pokojni premirer Đinđić bio omražena ličnost u narodu???Rekli su nam da su pobedili da ubedljivom većinom u prvom krugu,da bi posle svi javno priznali da nije niko pobedio u tom prvom krugu nego da je izvršen PUČ???Za to ima te snimke na youtube gde su govorili pokojni Zoran Đinđić,gen.Nebojša Pavković,Velja Ilić,Nebojša Čović itd.
Šta su rekli tada decidno za RTS, da su slagali narod da su pobedili,jel su se plašili 2 kruga izbora ili tobože šta će Slobodan Milošević da uradi??Koje odgovarao za tako gnusnu laž narodu i prevaru veka???Odgovor Niko,zašto pa valjda znate...
Idemo dalje, javno su se dičili ako Miloševićeve ''snage''db-vba,63padobranska,72 jedinica''sokolovi' iz pančeva,kobre,pa jso saj,jrm i db itd..,da imaju teško naoružanje od ručnih raketnih bacača,zolje,bombe,kalašnjikove,i ''lako pešadijsko oruzije'',a odstupnicu su im činili tadašni Surčinski klan Nikola Sandulović sa Dorćola i ostali belo svetski kriminalci,narko bosovi,koje od njih odgovarao za nošenje oruzija i odakle im,jel je na vlasti bio regularno izabrana vlada i njen predsednik i premijer,to je krivično delo protiv ugrožavanje države Srbije kao zločinačko-rušilačko udruženje za koje je propisana i kazna dugogodišnjeg zatvora.No pošto sam i ja bio da se menja politika i ljudi na vlasti da bi mogli da živimo normalno i da niko nije rođen u toj fotelji niti mu je Bogom dana,bio sam prvi koji je poveo Đo-a bageristu na RTS,da sam to sve znao kako kaže policijski inspektor Ljubomir Milanović,veruj te mi ne bih ni u snu išao da rušim Slobu i da mi lete metkovi pored glave padam u nesvest 20 x od gasa koji su bacali na narod + suzavac,da će se država Srbija graditi na stubovima Surčinsko Zvezdarskog klana i ostalih!Da li je Velja javno rekao da je unosio u jakni milione svake nedelje preko granice,pa zar to nije krivično delo i zašto ne odgovara za to???Ko je davao te pare, pa rekao je Amerika i Soroš,ja to tad nisam znao koliko su ljudi iz DOS-A ušli u prljavu rabotu protiv tadašnjeg režima,već i celog naroda Srbije,ali Velja koji nema ''dlake na jeziku''je sve sam javno priznao dokaz video snimak!!!!!!Ja sam i svi oko mene glasali za gospodina Koštunicu pod parolom 'ko sme jedini da vas pogleda u oči'-sada posle 12 godina niko!Šta se dešava tog dana i narednih,5 oktobra je zapaljena zgrada Savezne skupštine,Rts,iz skupštine su pokradene sve dragocenosti i vrednosti,pa su čak nosili i ragastole od prozora i vrata sramota je bilo videti sve to,jedan je sa stolicom prolazio pored mene,pitao sam ga šta ćeš sa tim kaže nosim kući pa da prodam lupio sa mu šamar i stolica je ostala na sred Abardareve ulice on pobeže,ušli su u policijsku stanicu Majke Jevrosime i eto čuda njihov dugogodišnji saradnik ih spašava od 'linča' naroda i sebe proglašava šefom stanice,to je sad kontraverzni biznismen i tih godina jedan od najblizih ljudi pokojnog Zorana Đinđića,zove se Nikola Sandulovic kum i prijatelj Srđana Ađemovića koji je telohranitelj Velji i Nikoli,Šljukin kum i u Mup-ovoj beloj knjizi obeležen kao jedan od vođa Zvezdarskog klana,inače do 2000 te odličan član partije Mirjane Markovic-JUL-A!Taj Nikola S. je na Dorćolu sagradio zamak pri tome je zatvorio ulicu koja od tog zamka više ne postoji što verovatno nema ni u afričkim plemenima,sa sve rampom na drugom delu ulice i terao komšije da farbaju fasade kako on voli,a da ga niko posle ''revolucije''nije priupitao gde završilo toliko oruzije iz stanice Majke Jevrosime!!!!Prodao je nekom Rusu kuću-dvorac i kupio kuću na Dedinju,hapšen za vreme sablje zbog komentara o pokojnom premijeru da je veliki mađioničar manipulant i filozof,dokaz njegov u telegrafu 7 dana pre ubistva Srpskog premijera!Što se Ađima tiče posle Šljukinog ubistva od zemunskog klana postaje nerazdvojen prijatelj sa Veljom i sad pokojnim mentorom čuvenim Srpskim biznismenom sa Zlatibora Boška Radonjića kuma Koza nostre i porodice Gambino tj,njihovog šefa Đon Gotija!Idemo dalje,onda dolazi posle proglašenja Koštunice za predsednika Jugoslavije do debelog zaokreta Ds prema DSS-U,Ds preuzima sve na republičkom nivou a Koštunicu guraju po strani,koliko su bahati bili da su i njihovo prvo čedo Velju izbacili za ulazak u tadašnju vladu,svađe i prepucavanja su išla iz dana u dan i čuvena rečenica Koštunice nema revanšizma pa je 2005 smenio njegov ministar Jočić 750 oficira i podoficira Mup-a,koncesiju 2001 na auto puteve dobija surčinski klan sa sad zaštićenim svedom i bliskim saradnikom Ds Ljubiša Buha Čume https://www.google.com/#hl=en&gs_nf=1&tok=8XvBws0DYLi-I-zvEJU69Q&cp=20&gs_id=7z&xhr=t&q=zasticen+svedok+%C4%8Dume&pf=p&sclient=psy-ab&oq=zasticen+svedok+%C4%8Dume&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=a366a72422fd9740 )i firmom za izgradnju puteva + mašinom koja je to sve radila,i imala ih tada nemačka i mi od njih????2-3 komada u evropi!Onda dolazi ministra policije Đuško Mihajlović koji stoji u to vreme pred Legijom mirno uvek kad priča i poručuje kriminalcima da se batale ćorava posla i počnu da te pare ulažu u legalne poslove koja je to ludost glupost odvaljena ili je sve namerno rečeno??Legija i Zemunski klan zbog toga što se Buha debelo ušuškao iza Ds kreću da mu se kriminalno kako jedino i znaju revanširaju njegovim ubistvom u krugu fabrike,ali se Buha spašava i beši po svetu čak do Turske gde ga Zemunci i tamo nalaze i onda se setio da postoji u svetu svedok saradnik i da će propevati čuveni limar iz Surčina o svim kriminalnim poslovima Surčinaca i Zemunaca,međutim iz Surčnskog Klana niko nije uhapšen niti optužen,od Limuna,Peconija(itd) kontraverznog milijardera Dragoljuba Markovića/Krmivo produkt /bez kojeg jedno jaje ne sme u Surčin da uđe a da on ne zna!
Pri tom Markovićev prijatelj Perica Perovic i Deki šeki čija se sva kola stanovi itd vode na njegovo ime8Markovica) i ako su vlasnici Perica Perovic7/
Pouzdani izvor iz Vojno-bezbednosne agencije otkriva za Kurir da se u okviru istrage o nabavci vojne opreme od Mileta Dragića proveravaju i svi ugovori koji su sklapani preko Vojno-građevinske direkcije i Sektora za materijalne resurse Ministarstva odbrane.- Detaljno se ispituju ugovori, specifikacije radova i dinamika isplate raznih poslova, koji su mnogi privatnici obavljali na VMA. Nadležni organi proveravaju ugovore sa kompanijama "Interkom" Perice Perovića, "DMD" Dejana Dragojlovića i "Frigo klime" Bojana Joksimovića.

- Postoji ceo sistem povezanih lica, među kojima su Lale Sekulić i Miško Obradović, koji godinama unazad rade sa Vojskom i enormno se bogate na tim poslovima. Pokušaćemo da iskoristimo priliku da pokrenemo zvaničnu istragu o tim poslovima, a možda i aktiviramo neke krivične prijave koje leže u fiokama vojnog odeljenja Okružnog tužilaštva - kaže naš izvor iz Ministarstva odbrane.
i prijatelji sa generalom Pavkovićem rade unosan posao veka za wma i zarađuju preko 50 miliona $ za aparate koje su 100 x manje platili a toliko više ih preko Pavkovića prodali wma.Neke istrage su krenule oko toga i tu je kraj,Perica Perovic rođeni Nikšićanin se i dalje bavi brokerskim poslovima izdavajuči kockarnici jedan od svojih lokala u strahinića Bana njemu za slot klub koji je inače privezan na divlju struju još dok je bio cafić spejs!Uzgred glavni donatori crkve na Bežanijskoj Kosi Svetoga Vasilija Ostroškog su Perica Perovic čije ime stoji na ulazu u crkvu iznad vrata na plavoj boji i desno na ploči zajedno sa gen.Nebojšom Pavkovićem,Dejan Dragojlović - čovek koji za nastup Goce T,iznajmio ceo sava centar za njega samoga???http://www.balkaniyum.tv/srpski/vesti/378.shtml Deki Šeki kako je poznat javnosti je prvi uveo plaćanje mobilnih uplata po lokalima gde sve mogu da stanu aparati pa onda plaćanje za parking servis itd,sad se tuzi sa podpredsednika LDP stranke Čedomira Jovanovića koji hoće da ga isteraju sa trzista i preuzmu''licencu''koju je kao dobio od Bugara!
Idemo dalje 2002-3 godina totalnog haosa za direktora tašmajdana postavlje je član Dss Vlada Grubač narko diler i čuveni prestupnik za više krivičnik dela tada i vlasnik splava zippo na savi!Za rarbojnistvo teške telesne povrede je uhapšen iste večeri na moju inicijativu na istom splavu a na Brankovom mostu sam ja uhvatio kuma koji se lažno predstavljao kao vojna bezbednost,uhapšeni je telefonirao Dorćolskom kriminalcu za kojeg je radio inače poreklom iz Bosne Sale Mitrović da nas kontaktira i da ga ne teretimo za ta dela(Vlasnik kioska na Dorćolu ''Loki'' ili na Srpskom KILO-Šatrovački izraz-i,lokala Regina,isto pripadnik DSS-a!!!!Policija Novog Beograda je nagrađena novčano od Ds i Zorana Đinđinđića pokojnog premijera a neki su dobili i činove na gore tj čvarke:))pošto je to bio tada prvi jak udarac za Koštunicu i Dss,iste te zime sam kao šef obezbeđenja Havana klub čuvene Zemunce i Legiju koji je došao da maltretira ljude u njoj,jel je u tome uzivao po Sovi i diskoteka do nje i naročito u ulici Njegoševoj gde je i pucao kad je dobio dete u zvučnike,patrola policije je napravila krug i otišla,na moje pitanje tadašnjim policajcima što nisu reagovali,dobio sam odgovor jest pa da nas prebiju i dobijemo otkaze,oni su JSO I RDB,posle toga je došla ona 'nezgoda' u Stupici gde je isto pucao za Cecin rođendan i došao je načelnik 29 novembra Obradović moleći ga da se preda što je on i uradio!Te večeri se odmah zakači na vratima sa našim čovekom iz obezbeđenja koji nije hteo da ga pusti u patikama i trenerci što je za njega bio šok,do mu je pratioc ispod jakne drzao repertiran hekler and koh,počeo jel znaš ko sam ja,ja sam cena,ja sam legija na šta je dobio odgovor znaš ko sam ja od Ace psiha,ja sam prišao rekao mu 2-3 reči šapatom i naglas da može ući u diskoteku samo uz moje praćenje,na šta je pristao rečima ,ma došao sam da vidim da li mi je tu prijatelj,verovatno je zaboravio mobilne.....Ušli smo bacio je ''kao'' pogled i izveo sam ga napolje uz reči da kad ode ne dođe sa ekipom jel se odlično poznajemo i da će biti krvi do kolena,obećao je da neće ali da ga više nikad ne ponizavaju iz obezbeđenja da kao ne znaju koje on,mislim a što bi ko znao ko si ti i to sa mu rekao, i obećao samu ako dođe normalno da sedi i obučen normalno biće pušten unutra,da ništa nije lično i da mi radimo za 40-50 eura i da su ljudi unutra sigurni samo ako smo mi tu da damo zivot za njih i da nećemo dozvoli ti da im se bilo šta desi,rekao je cenim i poštujem to,nikad se posle toga nije pojavio u diskoteci,čije je inače vlasnik bio u zatvoru i glavno osumnjičen za ubistvo Arkana,ime mu je Andrija Drašković!Dotični je izbacivao u raznim lokalima decu kelnere i konobarice koji su radili tada za 400 dinara na zimu da se kao hlade,terao nabeđene da se nabadaju na njegovu pesnicu,u strahinića bana je naterao sve da nose majce sa slikom Ratka Mladića i ako ga Ratko isterao iz RS.Isto tako je diskoteku Sovu zakljucao uzeo punu keglu leda i celu noć gađao decu i ljude u njoj,da pri tom obezbeđenje nije smelo da reaguje niti policija da dođe!!!!!Isti taj Legija,cena,ruza je bio manji od makovog zrna za vreme Miloševića???????
________
Preskačem 2005-do 2012 jel manje više znate koje sve i sta kupio za 0 dinara i pokrao od drzavnih firmi kolubara eps itd..Kao što znate sad svi koji su u izbornoj trci su većinom DOSOV-CI,sem Sps i Radikala,SPS se poziva na Miloševića a gde su bili kad su ga kidnapovali čedica i zemusni klan'??????kad su ga prodali za 5.miliona$ Hagu gde su pare od prodaje predsednika kojem su zabranili da se sahrani na novom groblju ko da im je groblje dedovina,a da pri tom nikad nije osuđen u hagu čak i mrtav?????Isto tako se Ds seti pokojnog Zorana samo kad im nešto treba,a dokaz za to je i poslednji pomen marta 2012godine kad majka pokojnog Zorana je došla u subotu dan ranije da ne bi gledala ljude iz Ds i rekla za novine vi ste ubili moga sina,a sad ni telefon da okrenete dokaz novosti za taj dan i njen iskaz,sutradan je majka Zoranova otišla u drugi grad da otkrije spomenik sinu????Da li se oba čoveka prevrću u grobu šta im rade do jučerašnji ''prijatelji''drugovi koji su se toliko optuzivali svih ovih godina da bi na kraju bili u istoj vladi???Koliko puta su rekli za kriminalce andriju draškovića i jocu amsterdama da su uhapšeni pa sutra čitamo u novima pucano na njih oni prebili obezbeđenja po diskotekama kafićama i tako do neugled,i da li su stvarno uhapšeni za neko krivično delo ili su Jocu Amsterdama sklonili da ga ne bi izručili Hrvatskoj policiji za ubistvo Iva Puhanića,a Andriju kao pomagača Dos-u zbog ubistva Arkana sklonili na sigurno dok se svi Arkanovci ne pohapse????Vreme će pokazati,ono je najveći saveznik istine i svih nas!Ovde će neko postaviti meni ili samom sebi pitanje za koga je ''ovaj'' ja sam za narod za ljude da živimo kao sav normalan svet,da se uhapse korumpirani svi ljudi iz pozicije i opozicije,a ne sitna boranija koju isto oni prave,da se vrate ljudi koji dobili otkaze 2005 u vojsci i policiji uz novčanu nadoknadu i vraćanjem na poslove,da se narodu kom su uzeli firme i doveli do stečaja vrate firme ili ih te novopečene gazde isplate onoliko koliko bi zaradili do penzije,da više nikad ne bude direktor tašmajdana narko diler,da kriminalac ne sme prići politici niti bilo kome,a kamoli da bude zastićen svedok koji ima pistolj i puca usred bela dana na novom Beogradu na policiju i Vojsku,odakle mu pištolj???To je Ljubiša čume Buha,da zatvore sve mafijaše u fudbalskom savezu i vlasnike klubova koje znamo od bate botorovića -vojvodina-ceca-obilć-mladi proleter,-aca bulic čuveni kriminalac kao mali kristijanov prijatelj i vlasnik Železnika,onda zvezdan terzić koji je pušten i nikom ništa,stop više!Narod se pita,pa onda dragi narode pitajte se,dajte da dovedomo nove ljude pravične dobre iskrene,radne nepotkupljive,ili opet Žutu kugu sa čumetom i Surčincima,ove iz Sns sa Veljom koji je u kriminalu do guše gde mu je kako rekoh telohranitelj Ađim, njegova zena da bude poslanik a on opet posle 2005 u vladu,da biramo Miškovića ili Beka,Kostića ili Karića,Matkovića ili Mišu Omegu!Oni imaju svo vreme sveta za politiku narod ne,sve nas je manje, ubijaju nas lako i polagano,ovi što lajkuju do besvesti neku od navednih Dosovskih i 90 tih partiju ili su se debelo uvali za novac ili nemaju pojma sta im se servira.MOJE JE BILO DA VAM ISPRIČAM BAR DEO SVEGA ŠTO SE DEŠAVA U SRBIJI I OKO NAS,NA VAMA JE ŠTA ĆE TE URADITI 6 MAJA,OPET PONAVLJAM POSLE NE MOJTE REĆI NISMO ZNALI MAJKE MI,OVO JE BILA MOJA LJUDSKA I MORALNA OBAVEZA PRED GOSPODOM BOGOM I LJUDSKOM RASOM DA OBJAVIM BAR DEO ONOGA ŠTO ZNAM!-Traganje za istinom je najplemenitija preokupacija coveka,a njeno objavljivanja je dužnost.P.S Nebojsa Vukajlovic
Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po 580989_10150978368992589_637222588_13192840_219763242_aJa mislim da za ovaj narod ima nade, ali ovaj isti narod svaku nadu i ubija. Ne znam šta nam je još i koliko nekakvog života u ovoj državi ostalo???


Poslednji izmenio Vlasnik BC Foruma dana Sub Nov 19, 2016 11:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://balkan-caffe.forumsr.com
Vlasnik BC Foruma
Administrator
Administrator
Vlasnik BC Foruma

Muški
Zodijak : Lav
Datum rođenja : 08.08.1988
Interested In:Women-Men : Women-

Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Vide
PočaljiNaslov: Re: Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po   Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po Icon_minitimeSre Maj 02, 2012 3:04 am

Nazad na vrh Ići dole
https://balkan-caffe.forumsr.com
 

Poslednje obracanje narodu za izbore i za stanje u zemlji,po

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma: Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BALKAN - CAFFE YU od 00- 24 casa :: Pričaonica.Teme,Zezanje sve na jednom mestu!!/Talking,Themes,jokes all on one place!! :: MOJA TEMA!KOMUNIZAM PRE I POSLE -
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions
muzika,filmovi,zabava | muzika,filmovi,zabava